Usługi
remontowe

Profesjonalne usługi remontowe Wrocław!

PAN ŁAZIENKA oferuje różnorodne usługi remontowe i wykończeniowe w rozsądnych cenach. Umów się na spotkanie ze mną i moim zespołem, a pomożemy Ci zaplanować prace i budżet oraz zrealizować Twój wymarzony projekt. Przejrzyj listę naszych usług i skontaktuj się z nami już dziś.

REARANŻACJA PRZESTRZENI

Miejsca, w których spędzasz większość czasu, zasługują zdecydowanie na sporo uwagi, a nasza firma może to zapewnić.    Od przestrzeni mieszkalnych po projekty komercyjne, w świecie projektowania wnętrz nie ma dla nas ani tajemnic ani rzeczy niemożliwych. 

Oferujemy każdemu z naszych klientów unikalne i innowacyjne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb projektowych. 

KOMPLEKSOWE USŁUGI:
OD A DO Z

Nie musisz się o nic martwić. Zajmiemy się wszystkim — od zarządzania budżetem po końcowe instalacje. 

Skontaktuj się z nami już dziś!

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

„Nieważne, na co patrzysz, ważne, co widzisz“.

glazurnictwo

Każdy nasz projekt otrzymuje 100% uwagi i zaangażowania pracowników. Pracujemy ramię w ramię z naszymi klientami, aby zrozumieć ideę projektu, pomysły naszych klientów oraz rozwiać wszelkie wątpliwości. Fachowe doradztwo stawiamy na 1 miejscu!

Aranżacja łazienki

Od 2005 roku świadczymy usługi podwykonawstwa z zastosowaniem najlepszych produktów i nowinek technicznych w branży, aby spełniać potrzebny naszych klientów. Od kompleksowego nadzorowania projektów po kierowanie konkretnymi pracami — zawsze oferujemy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku. Zadzwoń już dziś, aby uzyskać bezpłatną konsultację.